Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirash Bardheci

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mirash Bardheci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 8 Gusht 2017, Mirash Bardheci publikon videoklipin "Ti Me Mua Une Me Ty". Më datë 22 Dhjetor 2018, Mirash Bardheci publikon videoklipin "Gurbeti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Esat Ruka

Shkodran Shala

Mexhait Ramadani

Ekrem Bashota

Nazim Dulatahu

Krenar Vehebiu

Isa Gashi

Nazmi Sejfullahu

Mentor Mushkolaj

Ardian Isufi

Tags: Mirash Bardheci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet