A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirela Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Përmet 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Mirela Ibrahimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Neta Doko

Elona Cenaj

Dori Hibroj

Rajmonda Ademi

Klarita Shuli

Irma Marku

Xheni Bekolli

Valbona Rushitaj

Sidorela Zeqaj

Ertea Veis


Tags: Mirela Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019