Mirgen Huba

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mirgen Huba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 13 Prill 2019, Mirgen Huba publikon videoklipin "Zogu I Zi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Cody

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Ponoci

Vitmar Basha

Emir Plava

Ylli Shaqiri

Henri Mahmuti

Kliton Roci

Butrint Bardhi

Foti Marko

Skerdi (Top Fest)

Sokol Musaj


Tags: Mirgen Huba

Krijo Një Kartolinë