A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Miri Kamzes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Miri Kamzes është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 20 Korrik 2012, Linda Kulla publikon videoklipin "Do T'na Ndaj Veç Zoti", në bashkëpunim me Miri Kamzes. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 19 Dhjetor 2012, Miri Kamzes publikon videoklipin "Bota Ime Je Ti". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 25 Mars 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emrah Xhixho

Ladi Toska

Skender Buzoli

Sulltan Hajolli

Soni I Vogel

Edison Fazlija

Geni Nishtulla

Artur Qerimi

Egzoni Vogel

Marseli


Tags: Miri Kamzes

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019