A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush E La Pa Fjalë Miriam Canin?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
[03-06-2015]
Konkurrentja e Miriam Canit, Edea, e ka fituar edicionin e katërt të "X Factor Albania". Miriami, edhe gjatë kohës së realizimit të këtij formati televiziv, ka shkëlqyer.

Ajo, e ka bërë më të mirën, siç e bën gjithmonë.
Këngëtarja është ndër ato që kanë shumë adhurues, prej të cilëve surprizohen shpesh.

Disa fansa të flaktë të saj kanë punuar rreth një vit për të krijuar një video të quajtur "100 mënyra për të shkuar Miriam". Në këtë video mbresëlënëse, marrin pjesë fëmijë, të rinj, etj.

Miriami ka ngelur pa fjalë nga ajo çfarë ka parë. Këngëtarja ka thënë se kjo është dhurata më e bukur që i është bërë.

Kjo është video në fjalë:
https://instagram.com/p/3eOMTqkMew/
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019