A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Miriamin Po E Hijeshon Shtatzënia, Publikon Foto


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[04-11-2015]
Këngëtarja Miriam Cani pritet që shumë shpejt të bëhet nënë, ajo është në muajt e fundit të shtatëzanisë dhe pritet që brenda këtij viti të bëhet nënë.

Ajo së fundmi ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe duke shijuar rrezet e diellit.

Mesa duket shtatëzania po e zbukur Miriamin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019