A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Miriam Cani Shfaqet Shtatzënë Në Foto Me Babain


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
[20-11-2015]
Këngëtarja shqiptare, Miriam Cani është shfaqur për herë të parë në foto në ditët e fundit në shtatzënisë.

Një foto e publikuar nga mediat shqiptare e sheh atë në ditët e fundit të shtatzënisë me babain e saj.

Këngëtarja ditë më parë doli në një foto edhe me Albanin por pa treguar stomakun e fryrë.

Cani ka kohë që s’ka sjellë projekt të ri.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019