A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Si Dukej Miriam Cani Kur Ishte Fëmijë


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2
[05-03-2016]
Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar një fotografi shumë interesante sot në rrjetin e saj social në Instagram ku edhe ka rikujtuar fëmijërinë e saj.

Në foto ajo shihet pranë aktores Rita Ndoci, asokohe kur nuk e dinte që do të bëhej një yll.

Miriam së fundmi nuk është shfaqur me asnjë projekt muzikor pasi po i shijon shumë ditët me vajzën e saj.

Roli i nënës do ta mbajë atë edhe pak larg mediave derisa vajza pak të rritet dhe Miriami të vijë me projekte të reja dhe të jetë aktive ashtu siç ka qenë dikur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019