A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Miriam Cani Publikon Një Foto Shumë Të ëmbël Me Vajzën


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[17-03-2016]
Këngëtarja Miriam Cani po i shijon në maksimum ditët me vajzën e saj, ndjenja e të bërit nënë e ka bërë Miriamin më të lumtur se kurrë.

Ndonëse nuk ka preferuar që ta ekspozojë shumë vajzën në rrjetet sociale megjithatë së fundmi ajo ka postuar një foto mjaft të ëmbël me të.

Në foto Mirami shihet duke i kapur dorën e saj me dorën e vajzës, kjo ka bërë që fotoja të marrë mijëra pëlqime në rrjetet sociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019