Miriam Cani

‘kësulkuqja’ E X Factor Albania

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-04-2015]
Spektakli i njohur X Factor Albania ka të ulur në poltronet e jurisë dy këngëtaret tona të bukura Miriam Cani & Bleona Qereti.

Që të dyja këto që nga fillimi i spektaklit kanë rënë në sy për veshjen e tyre.

Miriam Cani në puntatën e kaluar ishte e veshur e tëra me të kuqe dhe me flokë të mbledhur, e që në fakt ajo u duk taman si Kësulkuqja.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

‘kësulkuqja’ E X Factor Albania


Komente 3