A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

‘kësulkuqja’ E X Factor Albania


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
[08-04-2015]
Spektakli i njohur X Factor Albania ka të ulur në poltronet e jurisë dy këngëtaret tona të bukura Miriam Cani & Bleona Qereti.

Që të dyja këto që nga fillimi i spektaklit kanë rënë në sy për veshjen e tyre.

Miriam Cani në puntatën e kaluar ishte e veshur e tëra me të kuqe dhe me flokë të mbledhur, e që në fakt ajo u duk taman si Kësulkuqja.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019