A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Miriam Cani - Shiu Im


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  107

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/06/2014

2014-06-11T16:04:07

Video Production:

MAX Production

Participating in

Zhurma Show 2014


Nuk kam asnje re, dielli pervelon
Buzet me jane thare, ti vetem me sheron
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
Me mbulo si nje ujevar, beje si dikur
Uji ne sahare, je akull mbi lekure
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
‘Te dua’ me thoje, dhe nuk e di pse nuk te besova
Te lutem riktheje shiun ti, me furi

Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron

Nuk me mjafton nje lume, nuk me mjafton nje det
Je vetem ti dhurimi qe me kthen ne jete
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
E mbaj mend kur ishim nje
Pa ty zemer jam asgje
Pa ty digjem behem zjarr (Me shuaj, me shuaj)
‘Te dua’ me thoje, dhe nuk e di pse nuk te besova
Te lutem, riktheje shiun ti me furi

Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron

Come on bring it down ne kte moment
Come on bring it down ne kte moment
Jepi ti nje fjale ne kte moment
Come on bring the rain, come on bring the rain
Come on bring the rain, come on bring the rain
Come on bring the rain, come on bring the rain

Dua ty te ndjej
Dua ty te gjej
Une ty te ndjej
Ne çdo pike te ndjej

Ne çdo pike te ndjeej
Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron

Come on bring it down ne kte moment
Come on bring it down ne kte moment
Jepi ti nje fjale ne kte moment
Come on bring the rain, come on bring the rain


Lyrics submited by  DSAlbanSe-Cards (2)

2018-07-09 13:41:25
Dua ty të ndjej
Dua ty të gjej
Unë ty të ndjej
Në çdo pikë të ndjej
2018-02-28 22:56:59
Nuk kam asnje re, dielli pervelon
Buzet me jane thare, ti vetem me sheron

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019