A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Miriam Cani - Në Parajsë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/11/2018

2018-11-09T17:00:03

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Alban Skënderaj

Video Production:

Talelli Production

Production:

Threedots


Jo nuk jam ëngjëll pa faj,
Kam dhe një faj
por ti thjesht më pranon
për atë që jam
Me ty jam lart e në majë
lart e në majë
Asgjë s'është përgjithmonë,
kështu të paktën thonë

REF.:
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
do ti bind t'më lejojnë të takoj

Ne të dy nuk jemi njësoj,
nuk jemi njësoj
ti më plotëson, ti më përmirëson
Përjetësinë me ty e jetoj,
me ty e jetoj
Një jetë nuk më mjafton,
jo nuk më mjafton

REF.:
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
do ti bind t'më lejojnë të takoj

REF. 2x:
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
do ti bind t'më lejojnë të takoj

e-Cards (2)

2018-11-12 20:04:48
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do të vi me një frymë ty të kërkoj
Dhe në parajsë, dhe në parajsë
Do ti bind t'më lejojnë të takoj
2018-11-11 10:19:00
Ti më plotëson
Ti më përmirëson
Përjetësinë me ty e jetoj
Një jetë nuk më mjafton

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019