Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mirjeta Tershana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Mirjeta Tershana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 27 Gusht 2016, Mirjeta Tershana publikon videoklipin "Malli I Gurbetqarit". Më datë 6 Tetor 2018, Mirjeta Tershana & Lumni Tershana publikojnë videoklipin "Merre"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Berna Smajli

Genta Beqiri

Sonila Hasa

Neta

Fitore Berisha

Edona Shala

Erlinda Balaj

Blerinda Bajrami

Nevrije Demolli

Dhurata Duka

Tags: Mirjeta Tershana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet