Mirlinda Veseli Poezi
Mirlinda Veseli

Tema: Poezi Për Mësuesit


Mesuesja Ime

Ditët e para javët e para me ty mësuese i kalova shum mir por diten qe do te them lamtumir nuk mundem
ta kaloj mirë
Tani ne po ndahemi ti me mesove me bere te ditur me mesove te ndaja te miren dhe te keqen ti ishe nena ime e dytë dashurin qe kam nuk mundem ta pershkruaj fjalët jan te pakta per mirësin tënde mesuese.
Kjo eshte dita jon e fundit
Ky eshte shikimi jon i fundit
Te dua mesuese

- Poezi nga Mirlinda Veseli


- U dërgua nga Mirlinda -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Mirlinda Veseli


Komente 0