Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mirsa Laci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Mirsa Laci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mirsa merret me muzike qe nga viti 2010 dhe eshte e angazhuar atje ku ka karaoke, sepse I pelqen kendimi live. Në Maj 2012, Mirsa Laci merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Bota Le Ta Marri Vesh", në bashkëpunim me Don Kleo. Më datë 4 Shkurt 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Ishte Faji Yt". Më datë 20 Prill 2013, Mirsa Laci publikon videoklipin "Si Magnet", në bashkëpunim me KMC. Më datë 31 Gusht 2013, Mirsa Laci publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristine Elezaj

Liridona Sinani (Dona)

Enki

Wendi Mancaku

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Erisa Dragoshi

Bora Zemani

Donjeta Krasniqi

Tags: Mirsa Laci, Mirsa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet