Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kërçeli Rikthehet Me Fotografi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[13-11-2015]
Dikur ishte shumë atraktive në muzikë por pas masrtesës dhe lindjes së djalit këngëtarja Mirsa Kërqeli u shkëput pak nga muzika.

Ndonëse ende nuk është rikthyer me ndonjë projekt të ri muzikor, ajo ende mbahet mend për hitet e saj.

Mirsa jeton në Gjilan me djalin dhe bashkshortin esaj duke bërë një jetë normale si të gjithë.

Aktualisht vendi i vetëm ku mund ta shohim atë është nëpërmes fotove që ajo poston në rrjetet sociale. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0