Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Prezanton Familjen E Saj Për Ditëlindjen E Tiar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[03-12-2015]
Këngëtarja Mirsa Kërçelo ndonëse një kohë të gjatë po i mungon skenës, por ajo prap se prap mbahet mend nga publiku për disa nga hitet e publikuara vite më parë.

Arsyeja e gjithë kësaj shkëputjeje nga muzika ka qenë familja, pasi ajo tash e disa vite është e martuar dhe ka një djalë që quhet Tiar.

Me rastin e ditëlindjes së djalit të saj, për të cilin kishte organizuar një festë, në fotot e hedhura në Facebook & Instagram Mirsa na prezanton me familjen e saj, burrin dhe djalin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0