Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli I Thotë “Lamtumirë” Beqarisë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[18-07-2013]
Këngëtarja kosovare Mirsa Kërçeli si duket i ka thnë një herë e përgjithmonë 'Lamtumirë" beqarisë, pasi ajo ka mbledhur vajzat dhe shoqet e saja më të mira dhe ka festuar ditën e njohur në Kosovë si dita e e fundit e beqarisë. Ne zbuluam këtë foto ku duket këngëtarja e cila kohët e fundit i ishte përkushtuar më shumë dashurisë, ndërsa në barkun e saj po rritet një fëmijë, pasi ajo pret të bëhet edhe nënë. Nuk dihet se kur do ta bëjë dasmën apo do ta lërë me kaq. Ne i urojmë jetë të lumtur Mirsës!
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)Komente 0