Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Mallkuar Qofte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mallkuar....

Mallkuar qoftë ajo ditë kur te kam pare,
mallkuar qoftë ajo puthje qe më ka vrarë,
se kam pritur asnjëherë që për ne do vi ky qast,
kur nuk do të dua me qe të flas.

Lirisht largohu,largohu nëse gjen me mirë
sepse tërë jetën e kishe vetëm këtë dëshirë,
po me ndahesh hiç pa fjal,
po tregohesh një qyqar.

Mallkuar qoftë nata kur isha me ty,
kur të thash se ne zemër me ke hy,
se kam pritur asnjëherë qe për ne do vi ky qast,
kur nuk do të dua me qe të flas,

Lirisht largohu,largohu nëse gjen me mirë
sepse tërë jetën e kishe vetëm këtë dëshirë,
po me ndahesh hiç pa fjal,
po tregohesh një qyqar.


Ky tekst u dërgua nga  diellxaMirsa Kerceli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Artan Kastrati


Mirsa - Mallkuar Qofte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkuar Qofte".
3. Video është e këngës "Mallkuar Qofte", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0