Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - S'jam E Vetmja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ne dy pjes zemren time
do ta ndaj per tu ndjer
e lumtur me pastaj
njeren pjes e kam mbyllur me dry
kurse tjetren ta kam falur ty

Me ty me rrihet
bes nuk te zihet
doren ta mbaj
je i mbushur faj

[ref:2x]
Un s'jam e vetmja
qe me ke ti nje tjeter
po e fsheh zemra
jote si nje gur ra per avantur

Njeher mua pastaj
tjetren e therret
kush lendohet nuk
e ke shum dert

Je mesuar me te gjitha
keto del prej meje
e shkon te ajo

Me ty me rrihet
bes nuk te zihet
doren ta mbaj
je i mbushur faj

[ref:3x]
Un s'jam e vetmja
qe me ke ti nje tjeter
po e fsheh zemra
jote si nje gur ra per avantur


Ky tekst u dërgua nga baby_girl


Publikimi: 01/12/2008Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente mbi këtë këngëMirsa - S'jam E Vetmja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam E Vetmja".
3. Video është e këngës "S'jam E Vetmja", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.