Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Good luck Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Un pata fat,
qe tash jam e lire,
mendove qe pas meje ti,
dot gjesh ma mire.
Syri yt zemer
ndalet me nje ven
tash t'la dhe tjetra
o sa mire pom vjen.

Ref.2x
Good luck Honey,
shum fat Baby,
po me dhimesh se s'ka,
o se dhe tjetra t'la.

Ti jeton per numer,
zemer ska problem,
vjen ti te tjetra qe,
te hunda ta bjen.
Lufton per emer,
genjen pa nevoj,
tash t'la dhe tjetra,
o me gishta ngoj.

Ref.2x
Good luck Honey
shum fat Baby
po me dhimesh sa s'ka
o se dhe tjetra t'la

Gentz:Yeah!

Ref.2x
Good luck Honey
shum fat Baby
po me dhimesh se s'ka
o se dhe tjetra t'la.

Ref.2x
Good luck honey-Gentz:Yeah!
shum fat baby-Gentz:Mirsa!
po me dhimesh se s'ka-Gentz:2007!
o se dhe tjetra t'la-Gentz:edhe nje vit!
YeaH!!!
Check that!
Gramafon!
yeah!


Ky tekst u dërgua nga Nora

Mirsa - Good luck
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Good luck".
3. Video është e këngës "Good luck", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0