Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa - Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Këngë e albumit:

"Nuk E Di"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00syri i tij m'shikon
buza i buzëqesh
eja,eja m'thërret
këtë mbrëmje të qetë

të shkëmbejme dolli
të shfaq dashuri
eja eja o djalë
zemrën ty ta falë

të dua o të dua
falmi buzët tua
eja eja o djalë
jetën ty ta falë

të kem dashuri
dashuri t'vërtetë
eja eja të lus
t'kem një mbrëmje plus

të dua o të dua
falmi buzët tua
eja eja o djalë
jetën ty ta falë

të dua o të dua
falmi buzët tua
eja eja o djalë
jetën ty ta falë


Ky tekst u dërgua nga Mosi
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë