Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa - Buzen Mbi Buze

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzen Mbi Buze".
3. Video është e këngës "Buzen Mbi Buze", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa - Buzen Mbi Buze  (Feat. Genc Prevlukaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Këngë e albumit:

"Best Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Këngë e albumit:

"I 2ti"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2008

Komente

5 🔥

Featuring

Genc Prelvukaj

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Mirsa:

Sa inat,
Ke qenë me të çdo natë
Dhe unë s'vrejta asgjë.
Tani po ndahemi,
e ti vazhdo me të,
Më dhembë që s'mora vesh shpejt,
për veq meje e ditën krejt,
E kjo më vret që ti
S'ma the në sy!

Ref:

Buzën mbi buzë,
Dora jote n'belë te saj,
Dhe ëmbël i flet,
Por unë kam faj,
Që nga dita e parë,
Besova si e marrë.

GeNtZ:
Vet më detyrove me ta kthy
shpinën shpejtë...?!

Ref:

Buzën mbi buzë,
Dora jote n'belë te saj,
Dhe ëmbël i flet,
Por unë kam faj,
Që nga dita e parë,
Besova si e marrë.

GentZ

Nuk është veq një gabimë,
gabimë ke bo krejtë.

Gentz :

Stop me bullshit
ku ke deri n'këtë orë,
ku ke deri kaq vonë..
kon sot e pate n'dorë.
Kjo ngjyrë spo të rrin mirë,
shoku yt s'pot pelqen,
vetë e lype zemra jeme,
kur ta lyp vetë e gjenë.

Stop me bullshit
ku ke deri n'këtë orë,
ku ke deri kaq vonë.
kon sot e pate n'dorë.
Kjo ngjyrë spo të rrin mirë,
shoku yt s'pot pelqen
e jamë lodhe prej ktyre seneve
që mi thu qdo natë
'' Blla Blla Blla Blla Blla ''.

Mirsa:

Qfarë kishte ajo më shumë se unë
Qfarë të dha ajo me shum
Dhe nuk mund të besojë
Qe kesaj i dhe fund.

Me dhemb qe s'mora veshë shpejtë,
perveq meje e diten krejtë
E kjo më dhemb qe ti sma the në sy.

Ref :

Buzën mbi buzë,
Dora jote n'belë te saj,
Dhe ëmbël i flet,
Por unë kam faj,
Që nga dita e parë,
Besova si e marrë.

GenTz:

Vet më detyrove
me ta kthy shpinën shpejtë.

Ref :

Buzën mbi buzë,
Dora jote n'belë te saj,
Dhe ëmbël i flet,
Por unë kam faj,
Që nga dita e parë,
Besova si e marrë.

geNtZ:

Stop me bullshit
ku ke deri n'këtë orë,
ku ke deri kaq vonë.
Stop me bullshit
ku ke deri kaq vonë
kon sot e pate n'dorë.
Kjo ngjyrë spo të rrin mirë,
shoku yt s'pot pelqen,
vetë e lype zemra jeme,
kur ta lyp vetë e gjenë.

Ref :

Buzën mbi buzë,
Dora jote n'belë te saj,
Dhe ëmbël i flet,
Por unë kam faj,
Që nga dita e parë,
Besova si e marrë.

GenTz:

Vet më detyrove
me ta kthy shpinën shpejtë.

Ref :

Buzën mbi buzë,
Dora jote n'belë te saj,
Dhe ëmbël i flet,
Por unë kam faj,
Që nga dita e parë,
Besova si e marrë.

GentZ

Nuk është veq një gabimë,
gabimë ke bo krejtë...!


Ky tekst u dërgua nga Jehona
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet