Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - S'kam Pesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ja un jom von
Ja ty te eshte nal ora
Zhdukje pa Liri Veten nqaf e mora
E doja nje lidhje tnxet
pom dole e ftoft si bora
Fajet i pasna un se kaq shum besova
Hej hej hej hejjjj
Te ti skom pesh as sa nje flet
E di shum mir tjetren e ke gjet
Por sdo te vuaj sdot derdhi lot
Se bota sot ka vajza plot
Hapi vesht kur flas
ma shum mos um nxej
E mira tka qu pesh kete un e vrej
E kom zemren gur akull si Dhjetori
U lodha mo me ty gjo qe tu fol fund morii
Hej hej hejjj hejj

Refren:
Te ti skom pesh as sa nje flet
E di shum mir tjetren e ke gjet 2x
Por sdo te vuaj sdot derdhi lot
Se bota sot ka vajza plot


Ky tekst u dërgua nga Liinzzzaa

Mirsa - S'kam Pesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Pesh".
3. Video është e këngës "S'kam Pesh", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0