Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Pervjetori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Nje leter ne tavolin nga larg e shikoj
Kam frik ta mar te afrohem ta lexoj
Se mbi gjoksin tend nuk u zgjova sot
Kishe ikur heret edhe kam lot

Rref:
Ne PERVJETORIN e tret kur dot duhej t'festojm
per cudi ne dhom rrobat mungojn.
Ne PERVJETORIN e tret ne vend nje fjale te mir
me le leter qe shkruan LAMTUMIR.

Kjo leter ne tavolin flet qe me sdo te jesh
ne krahun tim,ne shtratin tim.
Po kjo ska me pesh
Se mbi gjoksin tend nuk u zgjova sot
Kishe ikur heret edhe kam lot.

Rref:
Ne Pervjetorin e tret kur dot duhej t'festojm
per cudi ne dhom rrobat mungojn
Ne PERVJETORIN e tret ne vend nje fjale te mir
me le leter qe shkruan LAMTUMIR. (3x)


Ky tekst u dërgua nga Eliona

Mirsa - Pervjetori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pervjetori".
3. Video është e këngës "Pervjetori", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0