Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - De Fakto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa herë që bëhet vonë,lajmrohet n'telefon
të gënjen që te shoqet po shkon.
Sa herë që mesazh të qon natën vonë
gënjen që me kolege n'darkë po shkon.

Rref:
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
ti shkel në tokë se femra të tradhton.
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
e mos u bë naiv se ajo t'mashtron.

Sa herë që bëhet vonë,lajmrohet n'telefon
të gënjen që te shoqet po shkon.
Sa herë që mesazh të qon natën vonë
gënjen që me kolege n'darkë po shkon.

Rref:
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
ti shkel në tokë se femra të tradhton.
De juro të don ty,de fakto tjetër kon
e mos u bë naiv se ajo t'mashtron.{4}


Ky tekst u dërgua nga Elionaa

Mirsa - De Fakto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "De Fakto".
3. Video është e këngës "De Fakto", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0