Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa & Elton Kadrija - Lej Foret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Po të thërras sonte me daaal
s`dua diskutime zeemer s`dua fjalë
ti je puna ime soot
nuk do të lëshoj që t`më ikësh dot

Unë po të them më faaal
më vjen keq por pa shoqe unë nuk dal
ka shumë djem si ti që njoooh
s`dua fjalë të kota merre pranë dëshmoo

Ref 2x:
Lej foret lej sonte luj me mu
lej foret lej sonte vetëm ty të du
lej foret leeej kto janë vetëm fjalë
lej foret leeej ti je si qdo djalë

Sonte nuk ke ka mem ik
kjo pun ka mbaru mu nasht me ik nuk prit
po të lë që ta kuptoosh
që ti je puna ime dhe s`do më ndalosh

Bëj kujdes o djal i miir
se me mua s`mund ta kesh jetën e lirë
s`jam si tjerat që jan msuuu
nuk dot them asnjëher vetëm ty të du

Ref 2x:
Lej foret lej sonte luj me mu
lej foret lej sonte vetëm ty të du
lej foret leeej kto janë vetëm fjalë
lej foret leeej ti je si qdo djalë

Ref 2x:
Lej foret lej sonte luj me mu
lej foret lej sonte vetëm ty të du
lej foret leeej kto janë vetë fjalë
lej foret leeej ti je si qdo djalë


Ky tekst u dërgua nga  gggbbb   vivakosova

Mirsa & Elton Kadrija - Lej Foret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lej Foret".
3. Video është e këngës "Lej Foret", por nuk këndohet nga Mirsa & Elton Kadrija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0