A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mirsa Laci - A I Vlersove  (Feat. Don Kleo & Tr-G)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2013

2013-07-16T16:01:10

Featuring

Don Kleo

Featuring

Tr-G


vetem nje fjal e cdo gje u shua pa kuptim nje dashuri quhet po si gabim ti nuk flet a thua eshte prap faji im ti po shkon a thua eshte nje rrug pa kthim .. s'dua te mendoj aroma jote shum me mungon smundem ta besoj buzeqeshjen tende cdo cast kujtoj .. a te mungoj un e di qe te mungoj ktheu prap jo asnje cast smund ta harroj no no no no no no ooo .. po gjerat qe kam bo per ty ti a i vlersove koken se ktheve pas mijra her mendove e ka nje fund e di se ka nje fund ste shoh askund ty s'te shoh askund ..hesht jo asnje nje fjal s'dua te degjoj tashme asgje s'dua te kujtoj dua te qaj e di qe smund tet harroj me mungon dashuri kush mallkoj sepse lotet sme jan thare fytyra jote me del si vegim asgje pa ty jo nuk paska kuptim ish faji yt apo ish faji im ...po gjerat qe kam bo per ty ti a i vlersove koken se ktheve pas mijra her mendove e ka nje fund e di se ka nje fund ste shoh askund ty s'te shoh askund..eshte rrug pa kthim kjo dashuri nuk ka mbarim nuk mbaron ktu une nuk mundem me leju ka shum dashni gjithcka po m'thot se jeni ni sdu me pa sdu me ni du tjeni bashk ju pergjithni syt e saj ne syt e tij vllau jem un e di ne mes jush ka shum dashni ... faji kujt eshte nuk e di ...po gjerat qe kam bo per ty ti a i vlersove koken se ktheve pas mijra her mendove e ka nje fund e di se ka nje fund ste shoh askund ty s'te shoh askund....


Lyrics submited by anxhelaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019