Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mirsad Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mirsad Shabani është një këngëtar i njohur. Në Nëntor 2005, Mirsad Shabani merr pjesë në Nota Fest 2005 me këngën "Obsesion". Më datë 21 Tetor 2007, Mirsad Shabani publikon videoklipin "Dashuria Ne Pazar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Big Man

Arber Krasniqi

Silvani

Sunaj Raimi

Klodi I Vogel

Nusran Fera

G-Soldier

Striqka

Don Enio

Burim Kastrati

Tags: Mirsad Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet