Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mirsada Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Mirsada Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Berisha

Vlora Dugolli

Besnike Berdynaj

Agnesa Breçani

Hajrie Abazi

Ida

Neta

Monika

Silva Brahimi

Aulona Deshishku

Tags: Mirsada Krasniqi, Mirsade Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet