Më mbaj mend (për 1 muaj)

ArMi
  • Emri i Vërtetë:
  • Mirton Meta
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: dance

ArMi është dj. Më datë 23 Maj 2021, ArMi publikon videoklipin "You're Mine". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ArMi.

Më datë 28 Qershor 2021, ArMi publikon videoklipin "Love You". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ArMi.

Më datë 21 Tetor 2021, ArMi publikon videoklipin "Albanian Girl". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga ArMi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0