Më mbaj mend (për 1 muaj)

ArMi - Love You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Every moment
Youu uuu uuu
"On" my mind
Youu uuu uuu

Da da da daddy
Da da da daddy

Love, Love
Love you, uuu.
Love, Love
Love you, uuu.

Uuu uu uuu uuu
Uuu uu uuu uuu

Every moment
Youu uuu uuu
"On" my mind
Youu uuu uuu
Da da da daddy
Da da da daddy

Welcome to my heart
And Make me happy
Welcome to my heart
And Make me dady

Uuu uu uuu uuu
Uuu uu uuu uuu

Ref:
Every moment
Youu uuu uuu
"On" my mind
Youu uuu uuu

Every moment
Youu uuu uuu
"On" my mind
Youu uuu uuuPublikimi: 28/06/2021
Muzika: ArMi
Teksti: ArMi
Mix & Master: Mirton Meta
Rec: D Max Production
Video Produksioni: D Max Production
Edited: Donni MaxArMi - Love You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love You".
3. Video është e këngës "Love You", por nuk këndohet nga ArMi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ArMi:


Komente 0