Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirvet Dhe Ramize

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Mirvet Dhe Ramize është një duo artistësh e njohur. Më datë 2 Gusht 2017, Mirvet & Ramize publikojnë videoklipin "Ejani Në Plazh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dielli Dhe Leoni

Odin Dhe Anon

Luli Dhe Besi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Marina Dhe Fabi

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Tags: Mirvet Ramize, Mirvet Shaqiri, Ramize Shaqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet