A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirvet Dhe Ramize
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Mirvet Dhe Ramize is a popular singers duo. Më datë 2 Gusht 2017, Mirvet & Ramize publikojnë videoklipin "Ejani Në Plazh".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019