Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mirvet & Ramize - Oj Lulie Oj Llokum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2013

2013-06-13T14:45:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulie Oj Llokum" kënduar nga Mirvet & Ramize.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mirvet & Ramize i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mirvet Dhe Ramize:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet