Audio

Mirvet & Ramize - Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2013

2013-06-13T13:39:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush" kënduar nga Mirvet & Ramize.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mirvet & Ramize i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Para dere na ka bi ni rrushe oo
para dere na ka bi ni rrushe o

per vlla tonin po na lut gjithkush e oo
per vlla tonin po na lut gjithkush e o

Qikat e gjithkujna nuk i dojna oo
Qikat e gjithkujna nuk i dojna o

e kem vlla ma te mirin se shemtojna oo
e kem vlla ma te mirin se shemtojna o

Para deres na ka bijt qershia oo
Para deres na ka bijt qershia o

luni knoni oj motrat e mia oo
luni knoni oj motrat e mia oMë Shumë Këngë Nga Mirvet Dhe Ramize:

Më Shumë...