Live Video

Mirvet & Ramize - Erdhi Dita Bohesh Dhëndër  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2015

2015-12-19T15:43:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Erdhi Dita Bohesh Dhëndër" kënduar nga Mirvet & Ramize.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mirvet & Ramize i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mirvet Dhe Ramize:

Më Shumë...