Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Mishela Rapo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vazhdon Liceun artistik “Jordan Misja”, per Kitarë. Në Qershor 2010, merr pjesë në Festivalin e 48- të mbarëkombëtar te fëmijëve Shkodër. Fituese e Çmimit “Debutuesja me e mire” në festival, me këngën "Jemi një, s’jemi dy", teksti Arben Duka, muzika dhe orkestrimi Klodian Qafoku. Në Shkurt-Qershor 2011 Konkurente tek Gjeniu i vogel 4, Tv Klan, ku renditet e 6-ta ndër 20 finalistë. Interpreton live ne skenen e TV Klan kenget si: "Ta fala zem...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Spotify

Komente

2 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mishela Rapo, Mishel

Komente 2