Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Mamma Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Nuk ka në botë si mami im,
ajo më jep çdo mëngjes gëzim,
e kam si shoqe, e dua shumë,
jam e lumtur që e kam vetëm unë!
Mami im, dielli im
çdo mëngjes më zgjon me përqafim,
mami im, dielli im,
pa ty bota nuk do kish kuptim!

Ma ma ma ma ma mia
ma ma ma ma mia
ma ma ma ma mia te amo

Ma ma ma ma ma mia
ma ma ma ma mia
ma ma ma ma mia te amo

Mishela RAPO


Ky tekst u dërgua nga henriMishela Rapo
Publikimi: 08/10/2012
Festivali: Junior Fest 2012
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Mishela Rapo - Mamma Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mamma Mia".
3. Video është e këngës "Mamma Mia", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0