Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Jemi Nje, S'jemi Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50

Sa dua t'ju gezoj, me kengen qe kendoj
me zerin tim, me ritmin tim me ju te fluturoj
hera e pare qe vij ne skene ketu gjeta folene
per juve kam dashurine edhe miresine hej.

Une e di, ti e di,
nje dhe nje bejne dy
por kjo gje s'ndodh gjithnje,
une dhe juve bejme nje.
S'eshte cudi, s'eshte habi
jemi nje s'jemi dy
zemrat na tringellojne
u beme nje ne kengen tone.


Ky tekst u dërgua nga  MishelaRap



Mishela Rapo
Publikimi: 26/04/2012
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Mishela Rapo - Jemi Nje, S'jemi Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Nje, S'jemi Dy".
3. Video është e këngës "Jemi Nje, S'jemi Dy", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0