Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Kam Nje Enderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Ne kete bote
Ku jetojme
Sa femije
Nuk gezojne
Do te falja
Cdo gje timen
Dhe si une
Ata te rriten

Sa do doja
Tu dhuroja
dashuri

Kam nje enderr
Kam nje enderr
Ne gjithe globin cdo femije
Te qesh si une
Kam nje enderr
Kam nje ender
Ne gjithe globin te na thone
ju duam shume

kam nje enderr
edhe une sic cdo femije
e kam nje enderr

nuk mundem te shikoj
femijet neper bote
qe mbushin syt me lot
se smarrin dashuri
se snjohin lumturi
se sdine te jene femije
Mishela Rapo
Publikimi: 04/03/2014
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Mishela Rapo - Kam Nje Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Enderr".
3. Video është e këngës "Kam Nje Enderr", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0