Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Dambaje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40

Bëhemi një këngë,
o miq e moshatar,
n'Europë Afrikë,
Në botën mbarë

Fatma Merhaba!
Britany Hello!
Sot muzika le të na bashkojë.

Di dimbi dimbi damba je,
Di dimbi dimbi damba je.

Je dimbi dimbi damba je,
Dimbi dimbi damba je,
Dimbi dimbi damba je e
Dimbi dimbi damba je.

Ciao Anna Ciao!
Juta Guten Tag!
Ej Sophie Salut!
O Dobar Dan!

Arbër Përshëndetje!
Jeremy Hello!
Kjo është kënga jonë
e nuk ndalon.

Di dimbi dimbi damba je,
Di dimbi dimbi damba je.

Je dimbi dimbi damba je,
Dimbi dimbi damba je,
Dimbi dimbi damba je e
Dimbi dimbi damba je.
Mishela Rapo
Publikimi: 23/10/2015
Festivali: Junior Fest 2015
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço


Mishela Rapo - Dambaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dambaje".
3. Video është e këngës "Dambaje", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0