Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishel - Mama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  41

Mama oh mama
Pse qan? Ketu me ke
Mos u mbyte ne lotin tend rreke
une vetem nuk te le

Me shenja qe s'kane ikur
e bukur prap ti je
me zerin tend te grisur
me i embli permbi dhe
e strukur ti nga frika
e trembur ti nga dita
sot ti fol dhe vetes mos ju fsheh

REF.
Jo, MAMA, MAMA oh MAMA
Jo, ti koken mos e kthe
MAMA, oh MAMA, oh MAMA
Jo, ti vetem jo nuk je
(Mama, mama, mama)
Jo, te kthehet mos e le
(Mama, mama, mama)
Jo, Jo, je mama ime je

Keshtu t'te shoh nuk dua
ti lotin jepma mua
ta mbaj ne syrin tim
nuk dua ta mendoj
dikush t'te lendoj
per ty e jap dhe jeten qe me dhe

REF.
MAMA, MAMA oh MAMA
Jo, ti koken mos e kthe
MAMA, oh MAMA, oh MAMA
Jo, ti vetem jo nuk je
Mama, mama, mama
Jo, ti koken mos e kthe
Mama, mama, mama
je mama ime je


Ky tekst u dërgua nga AddaMishela Rapo
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016


Mishel - Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama".
3. Video është e këngës "Mama", por nuk këndohet nga Mishel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0