Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - E Doja, S’e Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Prita gjate, se mendova
Se me shume une meritoj
E pranoj nuk besoja
Qe kaq shpejt do perfundoje

E me duhej ta kuptoja
Edhe vetes t’ja tregoja se kaloi
Iku kaloj

E doja s’e doja,
veten po e mundoj
E doja s’e doja,
ty njesoj te lendoj
Ooooooooo

E doja se doja,
lojen kush ta fitoje

Une e di ti harrove
Se cdo fund ka nje fillim
E pranoj ti guxove
Une rrezikoj nuk jam si ti

E me duhej ta kuptoja
Edhe vetes t’ja tregoja se kaloi
Iku kaloi

E doja s’e doja,
veten po e mundoj
E doja s’e doja,
ty njesoj te lendoj
Oooooooo
E doja s’e doja,
lojen kush ta fitoje


Mishela Rapo - E Doja, S’e Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Doja, S’e Doja".
3. Video është e këngës "E Doja, S’e Doja", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0