Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Larg Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mos më pyet kur do të vij
Nuk mund të përgjigjem sot
Malli për ty nuk e di
A shprehet me lot

Ndoshta s'do jemi sërish
Me gjithcka na dha kjo jetë
Por do ta kuptojmë më mirë
Çfarë kemi më të shtrenjtë

[REF. 2x:]
Tani larg teje po rri
Të të përqafoj më fort
Aq sa kurrë unë edhe ti
Jo,s'kemi mundur dot

Dua diellin të më prekë
Stinët të ndërrojnë vend
Trupat tanë mbi rrugë lënë gjurmë
Heshtja ngrihet mbi çdo zhurmë

Ndoshta s'do jemi sërish
Me gjithcka na dha kjo jetë
Por do ta kuptojmë më mirë
Çfarë kemi më të shtrenjtë

[REF. 4x:]
Tani larg teje po rri
Të të përqafoj më fort
Aq sa kurrë unë edhe ti
Jo,s'kemi mundur dot


Ky tekst u dërgua nga Besa Hoxha

Mishela Rapo - Larg Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Teje".
3. Video është e këngës "Larg Teje", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0