Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mishela Rapo - Zonjusha Anonime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

As në qiell e as në tokë
kohë me ty që shkuan kot
veten nuk e shoh në sy
për ty gjithmonë: Numri dy

Gjumi a të zë
A ke pak ndërgjegje ti
Ika s’mundem më
kam nevojë për një njeri

Jam zonjusha anonime
Copëza nga jeta ime
Të kam fshehur në kujtime
E thërrmove zemrën time
Edhe ngjyrat e një stine
copëza nga jeta ime

Jam zonjusha anonime
të kam dashur me gabime
dhe më shumë se veten time
Unë po iki ngushëllime
copëza nga jeta ime
të kam fshehur në kujtime

As në tokë e as në qiell
e lashë mbi mua të shkelë
veten dua të shoh në sy
pa portretin tënd aty

Gjumi a të zë
a ke pak ndërgjegje ti
ika s’mundem më
kam nevojë për një njeri
Jam zonjusha anonime
copëza nga jeta ime
të kam fshehur në kujtime
E thërrmove zemrën time
edhe ngjyrat e një stine
copëza nga jeta ime


Ky tekst u dërgua nga EmtechMishela Rapo
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila


Mishela Rapo - Zonjusha Anonime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zonjusha Anonime".
3. Video është e këngës "Zonjusha Anonime", por nuk këndohet nga Mishela Rapo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mishela Rapo:


Komente 0