Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Misol Fasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Misol Fasa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 19 Dhjetor 2013, Antuina Fasa & Misol Fasa publikojnë videoklipin "Moter E Vella". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Në Janar 2016, Misol Fasa merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Mos Me Lendo". Më datë 6 Shkurt 2017, Misol Fasa & Almeda Fasa publikojnë videoklipin "Zemren Ty Ta Dhash". Më datë 7 Maj 2018, Misol Fasa publikon videoklipin "Nuk Erdhe", në bashkëpunim me Princ1. Më datë 7 Qershor 2018, Antuina, Misol & ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Antuinës

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujta

Arsen Mani

Naim Smakolli (Nimi)

Egzon Bajra

Bekim Tetova

Hakif Krasniqi

Amir Rexhepi

Lindi Baksi

Mel Duraku

Omar

Tags: Misol Fasa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet