Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mister Jet - What A Fuck  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2013

2013-06-01T15:04:13+00:00

Këngë e albumit:

"Nertok Showdown"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "What A Fuck" kënduar nga Mister Jet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga G.s. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prit pak stop ti don rap undertop
the best on top hajde ngo hip-hop
ngoje ni M-Trip e kqyre qa po thot
ni kamnik underground sum vyn records

futja futja full trip shum psycho jom n'beat
100% kjo osht hit kjo ke moster per kid
I love you KK kur permenet si rrufej
un per ty jom abej edhe famen un ta blej

ti spo nen po un po nej ti spe then po un pe thej
bonem boom a po FuLzAn po be njeri shum i gjon
ti po thu po un spo thom veq ni ritem underground
po don rep qe un ta bi leje repin so per fmi

a pom kupton ni emen ni G sum intereson ti qa ki
kush o wuue a pom njeh sjom MC mos vet pse
hajde ktu nkamnikk ngre leje repin sen mos leKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet