Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mixeri - Temperatura (Feat. Lyric Master & Real K)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dal ne qytet dallohesh veq ti dallohesh me shoqe dhe ajo je ti o sa mir po dokesh je ajo qe kerkoj dhe kete nuk dua nuk dua qe te mohoj jo nuk dua qe ta mohoj jo nuk dua qe ta mohoj qe ta mohoj ta ta mohoj

Verse.1

Temp temp Temperatura nxhet beby lem veq pak te prek met prek zdhem zdhem oovovov
hajde ti me mu se nuk ka koh na na na na beby oh oh (2X)

Ki qel mem pat qdo nat kom pat me te pas qdo dit afrohu ma ngat e mos shko larg mos um ik qdo dit te javes e monoj me ty po kom mqef veq me ty te rri koha jon prap me kthy me kom bashk une me ty
Nuk e di se kalojn dit e javes kur ty te shoh e skom afer e po mu doket jeta si ne teater si ne teater Skom qka me menu per tjera femra tani per tani je e jemja kur te kom ngat po me rreh zemra
e qka thom per ty nuk jom

Verse 2

Temp temp Temperatura nxet beby lem veq me te prek zdhem zdhem beby nonoon haide ti me mu se ka koh (4X)


Ky tekst u dërgua nga albion-man-utd


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mixeri
Featuring: Lyric Master & Real K
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/12/2010


Mixeri - Temperatura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Temperatura".
3. Video është e këngës "Temperatura", por nuk këndohet nga Mixeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0