Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Mixey - As Ni Gotë  (Feat. Nora Istrefi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  16

Komente

Asnjë Koment

06/06/2018

2018-06-06T16:00:46+00:00

Featuring

Nora Istrefi

Muzika:

Nora Istrefi

Muzika & Teksti:

Era Istrefi

Teksti:

Yll Limani

Muzika & Orkestrimi:

Mixey


[PJESA 1]
I got a feeling like
Sonte kom me t'pa prap
E sa kohë me kalu?
Prap n'jetë un, prap njejtë po t'du
E sa kohë me kalu?
Prap n'jetë un, prap njejtë po t'du

E njejtë o
Për ty dashnia e vjetër, koha o tjetër
Nuk ka ndrru kurgjo
Perveç jetës që e boj lately
Me shoqe jom babe

[REFRENI]
E sot jom dal me pi, me pi, me pi
E sot jom dal me pi, me pi me pi
As ni gotë s'o për ty, për ty, për ty
As ni gotë s'o për ty, për ty, për ty

Çdo ditë e ma larg, me dorë boma boma
S'ki me m'pasë mo ngat, me dorë boma boma
Jo une nuk jom, si çdo tjetër
Qe mas teje qaq shumë bon no no no...

[PJESA 2]
A ka ma mirë n'këtë çast
Mos me ta ni aspak
Nëse sonte t'harroj
Prap nesër esëll t'kujtoj
Nëse sonte t'harroj
Prap nesër esëll t'kujtoj

Uuh po du me kcy sot babe
S'po t'shoh ma mirë krejt leje
Uuh po du me kcy sot babe
S'po t'shoh ma mirë krejt leje

[REFRENI]
E sot jom dal me pi, me pi, me pi
E sot jom dal me pi, me pi me pi
As ni gotë s'o për ty, për ty, për ty
As ni gotë s'o për ty, për ty, për ty

Çdo ditë e ma larg, me dorë boma boma
S'ki me m'pasë mo ngat, me dorë boma boma
Jo une nuk jom, si çdo tjetër
Qe mas teje qaq shumë bon no no no...


Ky tekst u dërgua nga  Tonnidas
Më Shumë Këngë Nga Mixey:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet